Działka budowlana 32 ary – Nowy Sącz, ul. Mizgałów

Działka (Budowlana) na sprzedaż
499 000,00 PLN , Pow. 3 290 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 290 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Nowy Sącz , Mizgałów
Numer oferty:
KN336787
Cena za m2:
151,67 PLN
Biuro KLIMCZAK NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną, położoną w Nowym Sączu przy ul. Mizgałów.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w spokojnej części Nowego Sącza, w granicach os. Poręba Mała i os. Zawada, powiat nowosądecki, województwo małopolskie.

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w którym oznaczona jest dwoma symbolami: 8.MN(39) - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz 3.WS/Z(39) - tereny zieleni. Dwudzielne przeznaczenie działki sprawia, że część gruntu przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, natomiast pozostała część stanowi naturalny bufor zieleni, który dodatkowo podnosi walory krajobrazowe i rekreacyjne nieruchomości.

Działka o powierzchni 3290 m² posiada płaskie ukształtowanie terenu, co znacząco ułatwia proces projektowania i obniża koszty przyszłej budowy. Teren jest niezabudowany i gotowy do zagospodarowania według indywidualnych potrzeb nowego nabywcy. Dostęp do działki zapewniony jest drogą dojazdową na prawach współwłasności. Stan prawny nieruchomości jest w pełni uregulowany, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz możliwość szybkiego przystąpienia do zakupu.

MEDIA

  • Woda - w drodze
  • Gaz - w drodze
  • Kanalizacja - w drodze
  • Prąd - w drodze 
LOKALIZACJA I OTOCZENIE
Nieruchomość położona jest przy ul. Mizgałów w Nowym Sączu - w spokojnej, zielonej części miasta z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie działki tworzą tereny naturalne oraz zabudowa jednorodzinna, co zapewnia kameralną atmosferę i poczucie prywatności. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych sprawia, że miejsce to oferuje wyjątkowy, niemal rekreacyjny charakter w granicach miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji są rozległe, panoramiczne widoki na Beskid Sądecki. Brak terenów osuwiskowych gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury przy jednoczesnym dostępie do pełnej infrastruktury miejskiej Nowego Sącza.